[ ]
 
 
انصراف کاشانی ها از تیم داری در لیگ والیبال
مسئولان تیم والیبال باریج اسانس کاشان از تیمداری در لیگ برتر سال آینده انصراف دادند.

به گزارش كانون هواداران واليبال  اروميهبه نقل از فارس، تیم والیبال باریج اسانس کاشان از تیمداری در لیگ برتر انصراف داد؛ گفته می‌شود با توجه به شرایط موجود و هزینه‌های بالای تیم‌داری در لیگ برتر باریج اسانس بدون کمک مسئولان شهرستان به طور قطع فعالیتی نخواهد داشت.

کاشانی‌ها با توجه به افزایش مبلغ قرارداد بازیکنان و افزایش هزینه‌های تیم‌داری در فصل جدید به صورت شفاهی انصراف خود را از لیگ برتر اعلام کرده‌اند و به کشف استعداد و سرمایه‌گذاری روی تیم‌های پایه متمرکز خواهند شد.

با این شرایط بازیکنان تیم بزرگسالان باریج اسانس می‌توانند با تیم‌های دیگر وارد مذاکره شوند و درصورت توافق به آن تیم‌ها بپیوندند.

شنیده شده است مسئولان این تیم در جلسه‌ای که در فدراسیون والیبال برگزار شد انصراف خود را اعلام کردند و خواهان حفظ سهمیه کاشان در لیگ برتر برای فصل آینده شدند که در روزهای آتی به صورت کتبی درخواست انصراف خود را به فدراسیون والیبال ارسال خواهند کرد.

تیم والیبال باریج اسانس کاشان در سال 1384 با مدیریت مرحوم حسین حجازی تشکیل شد؛ این تیم در چهارمین دوره حضور خود در لیگ برتر با به خدمت گرفتن مصطفی کارخانه و بازیکنان ملی‌پوشی چون مهدی مهدوی، علیرضا نادی، آرمین تشکری، فرهاد قائمی در کنار دو ملی پوش بومی خود امیر غفور و ناصر رحیمی‌پناه در مرحله گروهی مسابقات صدر جدول را به خود اختصاص داد تا در مرحله پلی‌آف با مصدومیت کاپیتان با تجربه خود علیرضا نادی شرایط سختی را پیش‌رو داشته باشد و در دو دیدار رفت و برگشت برابر تیم شهرداري اروميه تن به شکست دهند و به حداقل انتظارات برای حضور در نیمه‌نهایی دست پیدا نکند و زمزمه‌های انحلال این تیم قوت بگیرد.

انصراف کاشانی ها از تیم داری در لیگ والیبال

 

دوشنبه 1393/04/16 ساعت : 23:51 | نویسنده : majid
آخرین مطالب
درباره ما
به وبلاگ کانون هواداران والیبال اورمیه خوش امدید. این وبلاگ جهت کمک به والیبال اورمیه راه اندازی شده و امید واریم که به کمک همه شما دوستان عزیز جزء بهترین ها باشیم.

تاسیس: 4 اسفندماه 1391
طراحی و پیاده سازی : مجید دهقانی

urmia-clubfans17.blogfa.com
--------------------------------------
آخرین بروز رسانی : 1393/04/22 ساعت 22:49
تعداد کل مطالب : 89
تعداد کل نظرات: 40
موضوعات
لینک دوستان
آرشیو مطالب
دیگر موارد

کانون هواداران شهرداری اورمیه

طرف داران تيم ملي واليبال